Tańce latynoamerykańskie są coraz bardziej rozpowszechniane w Polsce. Polegają na dynamicznych, szybkich ruchach, połączonych z wyrazistą muzyką. Bardzo ważne są zmysłowe ruchy tancerzy, z jednoczesną izolacją górnej części ciała od dolnej. Do grupy tańców latynoamerykańskich zalicza się sambę, cha – cha, rumbę, pasodoble, jak również jive. Strój tancerzy stanowi dopełnienie ruchów, które są najważniejsze. Ubiór tancerzy powinien ze sobą współgrać barwą, a każdy detal dopasowany w najmniejszych szczegółach.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik uzyska fachową pomoc oraz instrukcje dotyczące ruchów ciała. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, które zdobyli poprzez ciężką pracę oraz zaangażowanie. Poprzez uczestnictwo w wielu konkursach, dodatkowo poszerzyli swoje umiejętności. Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze, co sprzyja szybkiej nauce. Lekcje w naszej szkole, to nie tylko rozwój umiejętności tanecznych, ale również pogłębienie odpowiedniej koordynacji ruchowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką tańca, zgłoś się do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy dobrać odpowiedni kurs. W naszej ofercie znajdują się lekcje indywidualne, jak również zajęcia grupowe.