Dzieci od najmłodszych lat podejmują zabawy związane z poruszaniem się w rytm muzyki, dlatego warto zastanowić się, czy nie warto zapisać pociechę na zajęcia taneczne. Poprzez takie lekcje, dzieci doświadczają nowych przygód, mogą się wyszaleć, jak również rozwijać swoją koordynację, a nawet wyobraźnię. Ponadto taniec uczy współpracy, co również powoduje pozytywne oddziaływanie na charakter. Dzieci muszą nauczyć się cierpliwości, odwagi oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Dzięki zajęciom w grupach, nawiązują się nowe znajomości, a nasi podopieczni pomagają sobie nawzajem, co zaowocuje w późniejszym życiu.

Taniec towarzyski polega na współpracy dwóch osób, zsynchronizowania ruchów, a nawet myślenia. Jest to przede wszystkim forma wyrażania emocji poprzez kroki. Taka forma spędzania wolnego czasu jest jak najbardziej polecana dla najmłodszych, ze względu na różnorodność zajęć oraz kształtowanie koordynacji, myślenia, cierpliwości, systematyczności i wielu innych, bardzo ważnych czynników, które wpływają na dalszy rozwój dzieci.

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu zajęcia są odpowiednio dopasowane do każdej grupy wiekowej, jak również poziomu zaawansowania. Małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć, przez co nikt nie czuje się pominięty. Pozytywna atmosfera oraz zróżnicowanie zajęć, zachęca do ponownego udziału. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.